Про компанію

Про компанію

Nexia

ТОВ «Павленко і партнери. Аудит і консалтинг» засноване у 2003 році.

Компанія дотримується вимог Кодексу Етики, який виданий Міжнародною федерацією бухгалтерів IFAC та проводить свою діяльність відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (ISA). Товариство включене в реєстр аудиторських фірм, які мають право проводити аудиторську діяльність в Україні. Реєстр ведеться Аудиторською Палатою України. Висока якість послуг компанії підтверджується Свідоцтвом про відповідність системи контролю якості, виданим Аудиторською Палатою України (www.apu.com.ua).

Керуючим партнером ТОВ «Павленко і партнери. Аудит і консалтинг» є сертифікований аудитор Павленко Володимир Вікторович.

Основний штат компанії складається з сертифікованих аудиторів, сертифікованих спеціалістів за міжнародними кваліфікаціями DipIFR ACCA (міжнародна фінансова звітність) та CAP (сертифіковний бухгалтер-практик), спеціалістів з податкового обліку.

ТОВ «Павленко і партнери. Аудит і консалтинг» є членом Nexia International – мережі консалтингових компаній, яка входить в 10-ку найбільших аудиторських та консалтингових мереж світу. Nexia International об’єднує в 105 країнах компанії з надання аудиторських і консалтингових послуг, банківської справи, корпоративного управління, інвестиційного менеджменту, юридичних послуг, питань з оподаткування.

Обов’язковою передумовою членства в Nexia International є дотримання високих стандартів якості послуг, які строго контролюються. Партнерство з Nexia International забезпечує нашим спеціалістам глобальний доступ до джерел професійних знань, глибокого знання регіонального законодавства та розуміння культури бізнесу і звичаїв країни, з якою пов’язані проекти, які супроводжує наша компанія.

З нами Ви отримуєте впевненість у Вашому бізнесі. Ми гарантуємо надійну співпрацю та високу якість послуг для наших клієнтів.

Наш Досвід

За роки свого існування компанія “Павленко і партнери. Аудит і консалтинг” здобула досвід у різноманітних сферах, серед яких:

Сільське господарство
Сільське
господарство

ТОВ “Грейн Ленд Україна” (Ірландія);
ТОВ “Дан Фарм Україна” (Данія);
ТОВ «ДФУ Агро» (Данія);
ТОВ “Галичина Захід” (Данія).

Гуртова торгівля
Гуртова
торгівля

ТОВ “Вітфосс УА” (Данія);
ТОВ «Франк Лемекс» (Німеччина);
ТОВ “Блюм Україна” (Австрія);
ТОВ “Тедекс Мастила Україна» (Польща).

Будівництво
Будівництво

Група компаній ТКС (Україна).

Виробництво будівельних матеріалів
Виробництво
будівельних
матеріалів

ПАТ “Галенергобудпром” (Україна).

Деревообробна промисловість
Деревообробна
промисловість

ТОВ “Свісс Кроно” (Швейцарія);
ТОВ “ВАБУДО” (Данія, Франція).

Швейна промисловість
Швейна
промисловість

ПАТ «Троттола» (Україна);
ТОВ «Гроклін-Карпати» (Польша);
ЗАТ «Львівська Текстильна Компанія» (Данія).

Нафто та газовидобувна промисловість
Нафто та
газовидобувна
промисловість

ДП “Європа Нафта і Газ” (Великобританія);
ТОВ “Капітал Оіл” (Швеція).

Інформаційні технології
Інформаційні
технології

ТОВ “Скелія” (Люксембург).

Благодійні організації
Благодійні
організації

Благодійний фонд “САЛЮС”.

Клієнтські рекомендації

Компанія ТОВ “Блюм Україна” (Австрія), грунтуючись на власному досвіді співпраці, готова рекомендувати компанію «Павленко і партнери.

Аудит і консалтинг» як надійного партнера у галузі аудиту та консалтингу. Які б складні завдання не ставили, ми завжди отримували оперативні фахові послуги. Команда Володимира Павленка – це команда висококваліфікованих аудиторів та бухгалтерів для іноземного бізнесу в Україні.

Юрій Нестор
Директор ТОВ “Блюм Україна”

Обираючи аудиторську компанію, для нас було важливо знайти компанію, яка б стала для нас партнером, допомагала в податковому обліку і звітності та мала досвід роботи в нашій сфері бізнесу.

Ми вибрали «Павленко і Партнери. Аудит і консалтинг» і повністю задоволені нашою співпрацею. Всі роботи завжди виконуються вчасно і професійно!

Андреас Кох
комерційний директор "FRANK Walz- und Schmiedetechnik GmbH"