About US

Про компанію

Nexia

ТОВ «Павленко і партнери. Аудит і консалтинг» засноване у 2003 році.

Компанія дотримується вимог Кодексу Етики, який виданий Міжнародною федерацією бухгалтерів IFAC та проводить свою діяльність відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (ISA). Товариство включене в реєстр аудиторських фірм, які мають право проводити аудиторські діяльність в Україні, який ведеться Аудиторською Палатою України, та пройшло перевірку контролю якості послуг, що підтверджується Свідоцтвом про відповідність системи контролю якості, видане Аудиторською Палатою України (www.apu.com.ua).

Керуючим партнером ТОВ «Павленко і партнери. Аудит і консалтинг» є сертифікований аудитор Павленко Володимир Вікторович.

Основний штат компанії складається з сертифікованих аудиторів, спеціалістів з сертифікатами DipIFR ACCA та CAP, спеціалістів по податкам.

ТОВ «Павленко і партнери. Аудит і консалтинг» є членом Nexia International – мережі консалтингових компаній, яка входить в 10-ку найбільших аудиторських та консалтингових мереж світу. Nexia International об’єднує в 105 країнах компанії з надання аудиторських і консалтингових послуг, банківської справи, корпоративного управління, інвестиційного менеджменту, юридичних послуг, питань з оподаткування.

Обов’язковою передумовою членства в Nexia International є дотримання високих стандартів якості послуг, які строго контролюються. Партнерство з Nexia International забезпечує нашим спеціалістам глобальний доступ до джерел професійних знань, глибокого знання регіонального законодавства та розуміння культури бізнесу і звичаїв країни, з якою пов’язані проекти, які супроводжує наша компанія.

З нами Ви отримуєте впевненість у вашому бізнесі. Ми гарантуємо надійну співпрацю та високу якість послуг для наших клієнтів.

Наш Досвід

За більше ніж десятиріччя свого існування компанія “Павленко і партнери. Аудит і консалтинг” здобула досвід у різноманітних сферах, серед яких:

Сільське господарство
Сільське
господарство

ТОВ “Грейн Ленд Україна” (Ірландія);
ТОВ “Дан Фарм Україна” (Данія);
ТОВ «ДФУ Агро» (Данія);
ТОВ “Галичина Захід” (Данія).

Гуртова торгівля
Гуртова
торгівля

ТОВ “Вітфосс УА” (Данія);
ТОВ «Франк Лемекс» (Німеччина);
ТОВ “Блюм Україна” (Австрія);
ТОВ “Тедекс Мастила Україна» (Польща).

Будівництво
Будівництво

Група компаній ТКС (Україна).

Виробництво будівельних матеріалів
Виробництво
будівельних
матеріалів

ПАТ “Галенергобудпром” (Україна).

Деревообробна промисловість
Деревообробна
промисловість

ТОВ “Свісс Кроно” (Швейцарія);
ТОВ “ВАБУДО” (Данія, Франція).

Швейна промисловість
Швейна
промисловість

ПАТ «Троттола» (Україна);
ТОВ «Гроклін-Карпати» (Польша);
ЗАТ «Львівська Текстильна Компанія» (Данія).

Нафто та газовидобувна промисловість
Нафто та
газовидобувна
промисловість

ДП “Європа Нафта і Газ” (Великобританія);
ТОВ “Капітал Оіл” (Швеція).

Інформаційні технології
Інформаційні
технології

ТОВ “Скелія” (Люксембург).

Благодійні організації
Благодійні
організації

Благодійний фонд “САЛЮС”.

Клієнтські рекомендації